Azt szeretnénk, hogy támogatóink biztosak lehessenek abban: adományuk jó helyre kerül. Már a programok tervezésében is részt veszünk, hogy a források felhasználása átgondolt, célzott és hatékony legyen. Olyan szociális szervezetekkel dolgozunk együtt, amelyek elkötelezettek az átlátható és felelős működés mellett.
A megvalósult projektekről beszámolunk, hogy támogatóink pontosan lássák, milyen célokat szolgált az adományuk.
Csapatunk
Hiszek abban, hogy egy sikeres szakmai pálya nemcsak lehetőség, hanem felelősség is. Az elmúlt közel húsz évben az energetikai szektor különböző területein dolgoztam vezető tanácsadói és stratégiai szerepkörökben, az olaj- és gázipartól kezdve a földgáz-infrastruktúrán és az energetikai szabályozáson át egészen a nukleáris energiáig és a kutatás-fejlesztésig. Dolgoztam nagy nemzetközi tanácsadó cégekkel, vezető állami és nemkzetközi piaci vállalatokkal, emellett több állami és kormányzati intézmény munkáját is segítettem tanácsadóként, többek között az Országgyűlés, a Miniszterelnökség és a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatalt. Szakmai fókuszomban az energiapolitika, az energiabiztonság és a geopolitika áll, különösen a közép- és kelet-európai, illetve a posztszovjet térség energetikai folyamatai.
Az évek során rengeteg tapasztalatot, kapcsolatot és tudást szereztem, és egy idő után természetessé vált számomra, hogy ezeknek nemcsak az üzleti életben, hanem a közösség szolgálatában is helye van. Mindig fontosnak tartottam a civil kezdeményezések támogatását és azt, hogy lehetőség szerint segítsünk azoknak, akik nehéz helyzetbe kerültek — függetlenül attól, honnan jönnek vagy kik ők.
Ennek a gondolkodásnak a részeként lettem társalapítója az Összetartó Társadalomért Alapítványnak. A 2022-es orosz agresszió és az ukrajnai háború humanitárius következményei sokunk számára világossá tették, hogy nem lehet kívülállóként szemlélni az eseményeket. Mint civilek a kezdetektől részt vettünk a Magyarországra érkező menekültek támogatásában, családok, idősek és gyerekek segítésében, valamint az Ukrajnának nyújtott folyamatos civil és humanitárius segítség megszervezésében, a munkát pedig folytatjuk alapítványi formában is. Számomra ez nem politikai kérdés, hanem emberi kötelesség és szolidaritás.

Szociálpolitikát, szociális munkát tanultam az ELTE-n.
Kutatóként a nagyvárosi szegénységgel, területi egyenlőtlenségekkel, nemzeti és etnikai kisebbségek helyzetével foglalkoztam.
Néhány év családsegítésben és gyermekvédelemben eltöltött év után módszertani munkára hívtak a BMSZKI-hoz. Ebben a munkakörben elsősorban az intézményi fejlesztéseket megalapozó adatokkal és a terepen dolgozó szakemberek továbbképzésével foglalkoztam. 15 éven keresztül voltam szerkesztője az Otthontalanul… Tégy az emberért kiadványsorozatnak.
Később közgazdaságtant és marketinget tanultam, és megismerkedtem a CSR tevékenység lényegével is.
Egy felnőtt, szárnyait próbálgató fiúgyermek édesanyja vagyok. Szabadidőmben ugyanúgy szeretem a csendes elfoglaltságokat, kötést, horgolást, növényeim babusgatását, mint az növényeimet, mint az extrém, komfortzónámból kimozdító sportokat.



